Tapio Wirkkala bordslampa

775177

TAPIO WIRKKALA, "TW001", bordslampa, Artek, plast, svart sockel, ljus kupa med dekor av räfflor, etikettmärkt "ARTEK TW001 DESIGN TAPIO WIRKKALA", höjd 38 cm

Bruksslitage, sockeln med repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Tapio Wirkkala bordslampa

Budhistorik (30 bud)
5934820
3 200
5933508
5934819
5933508
2 800
5930171
2 600

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.