Soffbord Kartell

775165

KARTELL, soffbord, Usame, Italien, formgjuten plast, dekor av kvist, höjd 40, 88x45 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 17

Soffbord Kartell

Budhistorik (27 bud)
5934057
2 600
5934050
2 400
5933783
5934048
5933783

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.