Georges Braque

775067

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune II", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildmått ca 23,5x9 cm

Ref ; Maeght nr 1035

Rum 18

Georges Braque

Budhistorik (11 bud)
5946176
5939805
750
5939798
700
5939789
650
5935802
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.