Georges Braque

775064

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildyta ca 22x9,5 cm

Ref ; Maeght nr 1034

Rum 18

Georges Braque

Budhistorik (16 bud)
5945440
950
5945431
900
5945408
850
5945364
5945289
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.