Taklampa Carl Fagerlund

775062

CARL FAGERLUND, taklampa, 1950-/60-tal, Orrefors, 3 ljuspunkter, gula ytterkupor, innerkupor i vitt pressglas, bredd ca 84 cm

Bruksslitage, smärre nagg, Funkrion garanteras ej av SAV

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

Taklampa Carl Fagerlund

Budhistorik (1 bud)

5950681
2020-05-28 15:17:12

2020-05-28 kl 18:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.