Gunnar Haller akryl

775045

GUNNAR HALLER (född 1954) "Gentle On My Mind", akryl på pannå, signerad samt daterad tergo 1997, inramad i syrafri passepartout, ca 38x29 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 7

Gunnar Haller akryl

Budhistorik (13 bud)
5933782
1 300
5933686
5933629
5933622
5933241
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.