Love Arbén, "Aron", 8 karmstolar, Lammhults

775019

LOVE ARBEN, "Aron", Lammhults, modellen formgiven 1989, karmstolar 8 st, stomme av svartlackerat stålrör, sitsar klädda med svart läder, höjd 73, sitthöjd 43 cm

Smärre slitage och repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Love Arbén,

Budhistorik (35 bud)
5936133
14 500
5936138
14 000
5936133
13 500
5936137
13 000
5936133
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 423 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.