Okänd konstnär oljemålning

774983

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, kustlandskap, monogramsignerad AP, olja på pannå, ca 29x49 cm

Någon smärre repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5953933
1 300
5953930
5950119
5945692
5950116

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.