Wilhelm Rosenstand oljemålning

774976

WILHELM ROSENSTAND (1838-1915), tidigare tillskriven, gårdsexteriör, olja på duk, osignerad, ca 27x37 cm

Visst färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5947931
5947397

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.