Peter Tom Petersen etsning

774969

PETER TOM PETERSEN (1861-1926): Gatuvy med lekande barn, etsning, monogramsignerad och daterad i trycket 1915, bildstorlek ca 29x24 cm, totala mått inkl ram ca 54x44 cm

Något gulnad, fuktfläck i nederkant

Linnégatan 21, Norrköping

Peter Tom Petersen etsning

Budhistorik (2 bud)

5936107
5928700

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.