Bordspendyl Frankrike 1800-/1900-tal

774953

BORDSPENDYL, brons och marmor, Frankrike, sent 1800-/tidigt 1900-tal, dekor av sittande kvinna, urtavla av förgylld brons, sockel av grön marmor, höjd ca 47 cm

Pendel och nyckel finns, funktion garanteras ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5946186
5946182
1 900
5946116
1 800
5944899
1 700
5940244
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.