Okänd konstnär oljemålning

774946

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, bergslandskap med får och herdar, olja på pannå, ca 29x33 cm

Färgbortfall i nederkant, viss krackelyr

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5928647
2020-05-21 09:15:58

2020-05-26 kl 19:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.