Björn Rosendal Äggoljetempera

774812

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): liggande figur, signerad samt daterad 67, äggoljetempera på pannå, ca 60x100 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Björn Rosendal Äggoljetempera

Budhistorik (10 bud)
5948330
850
5948498
5948330
750
5948497
700
5948330
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.