Anita Houvenaeghel färglitografi

774779

ANITA HOUVENAEGHEL, landskap, färglitografi, signerad, numrerad 16/80, bildyta ca 51x47 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5945077
5936975
5930391

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.