Brosch

774698

BROSCHER, 3 st, varav 2 silver, 1900-talets första hälft, bla med emaljdekor i form av fjärilar, längd ca 40-57 mm

Bruksslitage

Guld/Smycken

Linnégatan 21, Norrköping

Brosch

Budhistorik (7 bud)
5946301
550
5939402
500
5937445
450
5931264
5929055

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.