Lennart Jirlow färglitografi

774666

LENNART JIRLOW, (1936-2020): Köksscen, signerad L Jirlow, 31/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 39x27 cm

Rum 2

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (30 bud)
5934159
6 800
5934153
6 600
5934153
6 200
5934154
6 000
5934153
5 600

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.