Andreas Wargenbrant skulptur "Forbidden Fruit"

774585

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ''Forbidden Fruit'', skulptur, i form av ett äpple, guldpatinerad brons, signerad och numrerad W 37/99 på bricka, höjd 32 cm, diameter ca 30 cm.

Fint skick.

Konst, Skulpturer, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (34 bud)
5953234
7 200
5953240
7 200
5953234
7 000
5953232
6 800
5953226
6 600

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.