Kjell Strandqvist oljemålning

774482

KJELL STRANDQVIST (född 1944): Utan titel, signerad och daterad KS -13, olja på duk, 91x180 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Kjell Strandqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5942444
15 000
5932150
13 000
5929279
11 000
5929212
10 500
5928491
10 000

Slutpris SEK:
15 000
1 473 EUR, 1 635 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.