Mosse Stoopendaal oljemålning

774448

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Tjädertuppar vid mosskanten", signerad och daterad 1943, olja på duk, ca 94x143 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5939683
6 000
5939618
500
5939617
5938089

Slutpris SEK:
6 000
589 EUR, 654 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.