David Söderholm

774422

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): olja på duk, signerad, daterad -36, 43,5 x 59 cm.

Uppklistrad på pappannå, små nålhål, ojämn klippt kant.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

David Söderholm

Budhistorik (1 bud)

5950711
2020-05-28 15:39:51

2020-05-28 kl 18:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.