Soffa Frankrike 1800-talets andra hälft

774392

SOFFA, Frankrike, 1800-talets andra hälft, fast stoppad rygg och sits, förgylld och bronserad, skuren dekor, längd ca 145 cm

Klädsel något blekt

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (19 bud)
5932633
5932632
1 900
5932631
1 800
5932630
1 700
5932629
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.