Karmstolar 1 par Karl Johansstil

774385

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft, ljus björk, fast stoppad sits

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5945182
550
5943331
500
5930779

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.