Karmstolar 1 par Karl Johansstil

Föregående | Översikt | Nästa

774385

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft, ljus björk, fast stoppad sits

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

774385 - Karmstolar 1 par Karl Johansstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5930779
2020-05-22 00:41:42

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-26
20:04   (21:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.