Erik Abrahamsson oljemålning

774343

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907) vinterlandskap, signerad, olja på duk, 69x106 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Erik Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5941263
5940481
190
5933872
180
5929587
150
5929586
100

Slutpris EUR:
4 075 SEK, 444 USD
Utropspris EUR: