Lars Englund skulptur

774264

LARS ENGLUND (född 1933): Skulptur, "Pars pro toto", signerad och daterad Englund 13, cintrat stål, svart, höjd ca 55 cm.

Konst, Skulpturer, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lars Englund skulptur

Budhistorik (14 bud)
5941710
20 000
5941708
18 000
5941706
17 500
5941704
17 000
5941701
16 000

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.