Stolar 6 stycken ca 1920-tal

773976

STOLAR, 6 stycken, 1920-tal, mahogny, benavslut med mässingshylsor, klädda med gråbeige reptilskinn, höjd 100, sitthöjd 47 cm

Slitage, märken, lukt

Möbler, Stolar

Rum 19

Stolar 6 stycken ca 1920-tal

Budhistorik (1 bud)

5947469
2020-05-27 13:03:45
500

2020-05-27 kl 20:22
Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.