Irene K:son Ullberg

Föregående | Översikt | Nästa

773931

IRENE K:SON ULLBERG (född 1930), blandteknik (akvarell och pastell), landskapsmotiv, signerad, bildmått 53x68 cm

Framstår i gott sikck, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

773931 - Irene K:son Ullberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Irene K:son Ullberg

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
20:18   (21:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.