Svärd

Föregående | Översikt | Nästa

773342

SVÄRD, trol Java, 1800-tal, militärt bruk, klinga med bred blodränna, kavel i lindad tråd, avslut i snidat trä, klinga märkt: WAR TD WD CAS TL, skida i trä, total längd ca 76 cm

klinga sliten, lätt korrosion, slagskador på skida

Vapen/Medaljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

773342 - Svärd
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Svärd

Budhistorik (1 bud)

5936987
2020-05-24 09:49:47
500

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
17:45   (18:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.