Benno Arzt akrylmålning

773164

BENNO ARZT (född 1941): "Kullar", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 60 x 91 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (10 bud)
5951391
5951381
750
5939760
700
5951380
650
5939760
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.