Benno Arzt akrylmålning

Föregående | Översikt | Nästa

773159

BENNO ARZT (född 1941): "Kristina", signerad och daterad Benno Arzt 1999, akryl på duk, ca 72 x 59 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

773159 - Benno Arzt akrylmålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (4 bud)

5942750
450
5933276
5942749
5933276

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
12:51   (13:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.