Matta 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773104

MATTA, dubbelvävd, 1950-tal, geometrisk dekor i grå toner, 230 x 163 cm

Slitage, ställvis kraftigt, några fläckar

Mattor/Textilier, Design, Lilla Kvalitén

Rum 15

773104 - Matta 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matta 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
5939592
600
5939383
550
5939383
500
5936918
450
5936918

4 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
17:00   (18:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.