Matta 1950-tal

773103

MATTA, troligen Svängsta 1950-tal, flossa, geometrisk dekor i beige och gulbrunt, 230 x 163 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Design, Lilla Kvalitén

Rum 15

Matta 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
5946428
950
5951816
900
5946428
850
5951793
5946428
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.