Benno Arzt akrylmålning

Föregående | Översikt | Nästa

773098

BENNO ARZT (född 1941): "Kleopatra", signerad och daterad Benno Arzt -99, akryl på duk, ca 93 x 73 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

773098 - Benno Arzt akrylmålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (3 bud)

5939411
550
5935142
500
5935139

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
18:03   (19:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.