Skeppsratt 1900-tal

772948

SKEPPSRATT, 1900-tal, trä och metall, diameter 89.

Bruksslitage.

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Skeppsratt 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
5946072
500
5946069
450
5945529
5941784
5930873

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.