Alvar Aalto "modell 68"

Föregående | Översikt | Nästa

772947

ALVAR AALTO, stolar, 6 st, "modell 68", Artek, stapelbara, stomme i lackerat böjträ, märkta med etikett, sitthöjd ca 44,5 cm

Bruksslitage, repor, färgbortfall.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

772947 - Alvar Aalto "modell 68"
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Alvar Aalto

Budhistorik (2 bud)

5947343
2020-05-27 11:51:43
5942784
2020-05-25 19:53:34

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
18:15   (19:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.