Anders Fogelin

772892

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Landskap Saltkällan", signerad Anders Fogelin, a tergo betitlad, olja på duk, 59x64 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

Konst, Modernt måleri, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Anders Fogelin

Budhistorik (20 bud)
5931246
5 000
5929850
4 800
5929201
4 600
5929848
4 600
5929201
4 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.