Benno Arzt akrylmålning

772890

BENNO ARZT (född 1941): "Mötet", signerad och daterad Benno Arzt 1998, akryl på duk, ca 100 x 81 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (2 bud)

5935933
5935932

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.