Marie Vin Kraemer oljemålning

772517

MARIE VON KRAEMER (född 1947); "I love Paris" signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 95x75 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 17

Marie Vin Kraemer oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5925122
3 400
5929936
3 200
5925122
5924402
5923950
900

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.