Bijouterier

772427

BIJOUTERIER, 12 st, s.k sorgesmycken, delvis tidigt 1900-tal, 4 armband, ett par örhängen, halsband, 4 broscher, hänge med fotogömma, längd 4-66 cm

Bruksslitage, fotogömma samt en brosch med skada.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Bijouterier

Budhistorik (2 bud)

5951567
5939035

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.