Silversmycken

Föregående | Översikt | Nästa

772092

SMYCKEN, 5 st, silver, Israel, 1900-tal, 3 broscher, stelt armband, ring med lila stenar av Amir Poran, broschernas längd ca- 5,5 cm, armbandets innermått ca 6 x 6 cm, ringen storlek 17,5, total vikt 60 g

Bruksslitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

772092 - Silversmycken
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Silversmycken

Budhistorik

4 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
11:21   (12:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.