Silversmycken, 1900-talets fjärde kvartal

772018

SMYCKEN, 3 dlr, silver, 1900-talets fjärde kvartal, hänge med rund form och delvis hamrad dekor (total höjd 12 cm), halsband med tvinnade länkar (längd 80 cm) samt armband med fem berlocker (längd ca 22 cm), total vikt ca 150 g

Något slitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik

2020-05-29 kl 11:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.