Halsband 1900-talets fjärde kvartal

772014

HALSBAND, silver, 3 st, två med hängen,1900-talets fjärde kvartal, längd ca 70-85 cm (hängena ej medräknade), ej öppningsbara, vikt ca 150 g

Något slitage.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

5952995
2020-05-29 13:14:27

2020-05-29 kl 13:17
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.