Fernand Léger

771910

FERNAND LÉGER (1881-1955): hänge/brosch, emaljerad metall, signerad F.L i emaljen, numrerad á tergo 391/1000, diameter 4,5 cm, kedjans längd ca 60 cm, i originaletui.

Guld/Smycken, Konst

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernand Léger

Budhistorik (9 bud)
5932979
2 600
5923851
2 400
5928481
2 400
5923851
5919852

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.