Knut Norman olja på duk

771418

KNUT NORMAN 1896-1977); olja på duk, fiskebåtar vid brygga, signerad, dukmått 61x73 cm.

Något slitage.

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Knut Norman olja på duk

Budhistorik (3 bud)

5945454
5945419
5940733

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.