Longines och Seiko Sea Horse Armbandsur 2 delar

769015

LONGINES OCH SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 2 delar, 1950/1960-tal, manuella urverk, stål, plexiglas, senare läderremmar ej original, diam ca 37 mm Longines, diam ca 35 mm Seiko

Bruksslitage. Longines fungerar ej. Seiko Sea Horse fungerar. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (24 bud)
5932965
5932964
1 900
5932963
1 800
5932962
1 700
5932961
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.