Figurin parian

762623

FIGURIN, tidigt 1900-tal, i form av sittande kvinna, parian, höjd ca 24 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 9

Figurin parian

Budhistorik (8 bud)
5824885
650
5833746
600
5824885
550
5833744
500
5824885
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.