LG Lundberg

759892

LG LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1989, numrerad 2/44, färglitografi, 70x50 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 21

LG Lundberg

Budhistorik (51 bud)
5800653
6 400
5800649
6 200
5800652
6 000
5800649
5 800
5800647
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.