Gunnar Kanevad skulptur

759842

GUNNAR KANEVAD (1930-2019): Objekt, 9 dlr, trä, signerad och daterad Kanevad 1994, höjd ca 27 cm

Konst, Skulpturer

Gunnar Kanevad skulptur

Budhistorik (8 bud)
5804821
600
5804365
550
5802587
500
5804363
500
5802587
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.