Barbro Bäckström mässingsplåt

759808

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Piura" - barnhänder, monogramsignerad och daterad BB -78, numr. 192/650, oxiderad mässingsplåtplåt, ca 24x28,5 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Barbro Bäckström mässingsplåt

Budhistorik (11 bud)
5797915
5797914
2 600
5796405
1 600
5795790
5790951
1 300

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.