Wäinö Aaltonen skulptur

759729

WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) Paavo Nurmi, 1950-tal, signerad, metallegering, höjd ca 41 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Wäinö Aaltonen skulptur

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
5799802
5799787
340
5799412
320
5799254
5797827
260

Slutpris EUR:
4 075 SEK, 444 USD
Utropspris EUR:
650